Przyjęcia do pracy

Poszukiwanie nowej pracy bardzo często wywołuje u nas różnego rodzaju emocje. Od dużej ekscytacji wywołanej zmianą środowiska, po spory stres, który towarzyszy wyjściu ze swojej strefy komfortu. Rekrutacja pracowników odbywa się najczęściej pod okiem szefa i kilku doświadczonych osób w firmie, które zdecydują z kim chcą pracować i jaki typ zatrudnianych osób najbardziej ich interesuje.

Nowa firma

Kiedy uda nam się przejść rekrutację i pokażemy się naszym potencjalnym współpracownikom z jak najlepszej strony, to będziemy mogli zacząć swoje nowe obowiązki. Pierwsze dni w nowej firmie mogą być nieco stresujące, ale warto postarać się skupić na swoich czynnościach i nie dopuszczać negatywnych myśli do głowy. Jeśli pokażemy już na początku dużą pewność siebie, to na pewno zostaniemy docenieni i potraktowani dużo poważniej.

Rekrutowanie pracowników

Oczywiście możemy się również znaleźć po tej drugiej stronie i jako szef bądź ważna osoba w firmie możemy mieć przyjemność przyjmowania pracowników według naszego uznania. Wtedy warto zachowywać się poważnie, tak by nowo zatrudnione osoby od początku miały do nas duży szacunek, ale trzeba również nieco rozluźnić atmosferę udanym żartem i dobrym słowem.

Osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z tematyką na: http://www.dekrapraca.pl/dla-pracodawcow/rekrutacja-stala.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Procesy rekrutacyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.